מבחני דרכים
 

ביטוח טרקטורים וצמ"ה
 

לוח ארועים

 מכבש וולוו VOLVO DD24
תת דגם:

     קבל הצעת מחיר עכשיו
תאור ומפרט הדגם:

מכבש DD25 של וולוו מבצע עבודות כבישת אספלט קטנות בקלות, ביעילות, ובאופן גמיש. זהו המכבש האידיאלי עבור קבלני סלילה המבצעים פרויקטים במגוון גדלים: החל מיישומי אספלט חם, סלילת מצע עפר, סלילת מצע אגרגטים ועוד, מכבש האספלט DD25 של וולוו מבצע בהצלחה את העבודה במספר מעברים קטן יותר. מכבש האספלט DD25 מעניק למפעילים שליטה נוספת באמצעות כבישה בתדר גבוה, מהירות נסיעה גבוהה יותר, שדה ראייה היקפי מלא של ‪‎360°‬, וכן תופים חרוטים בעלי שפות משופעות. המאפיינים העיקריים של מכבש DD25 של וולוו כוללים:

ראות היקפית מעולה ב-‪‎360°‬

מכבש מכבש אספלט DD25 של וולוו

עם ראות היקפית מעולה ב-‪‎360°‬ עד לשפות התוף ושל כל סביבת המכונה, המפעיל - הנהנה ממיקום אידיאלי של המושב - זוכה לשליטה מעולה ובטיחותית הן בנסיעה לפנים והן בנסיעה לאחור.
 

רטט עתיר ביצועים

מכבש מכבש אספלט DD25 של וולוו

הרטט עתיר הביצועים ניתן לכוונון בהתאם לדרישות העבודה, תוך אפשור מהירות נסיעה גבוהה יותר ושמירה על ריווח נאות של הפעלות ההולם, כדי להבטיח השגת פרודוקטיביות משופרת וגימור חלק יותר.

ריסוס מים לסירוגין

מכבש מכבש אספלט DD25 של וולוו
 

ריסוס מים לסירוגיןניתן לבקר באופן מדויק את ריסוס המים לסירוגין עבור שני התופים, וכך מושג חיסכון הן מבחינת השימוש במים והן מבחינת זמני המילוי, ונמנעת הידבקות האספלט אל התופים.

תופים חרוטים

מכבש מכבש אספלט DD25 של וולוו
 

התופים החרוטים הם בעלי מבנה עגול מושלם ושפות תוף משופעות, וכך מובטח גימור חלק ללא סימוני חירוץ ומדרגות.

מערכת מים בלחץ, מחומרים חסיני חלודה

מכבש מכבש אספלט DD25 של וולוו

מערכת המים בלחץ, מחומרים חסיני חלודה מעניקה ספיקה עקבית ומבטלת את הידבקות האספלט על משטחי התופים הקדמי והאחורי, והשימוש במסננים עדינים ממקסם את הכיסוי של הריסוס ומצמצם למינימום סתימות וחסימות.

תא מנוע בעל גישה קלה ונוחה

מכבש מכבש אספלט DD25 של וולוו

תא המנוע בעל הגישה הקלה והנוחה מצויד במכסה תא מנוע בעל פתיחה קלה והטיה לפנים, המאפשר גישה מלאה לצורך ביצוע פעולות תחזוקה, ביקורת ושירות בכל רכיבי המנוע והמערכת ההידראולית.

הן ככלי חדש והן ככלי יד שנייה, הן ככלי שכור והן ככלי שנרכש בעסקת ליסינג - מכבשי האספלט של וולוו מוכנים לסייע למפעילים לבצע בכל יום עבודה רבה יותר, במגוון רחב של יישומים.

 


שתף בפייסבוק
 


 

 

טרקטורים חדשים למכירה
ציוד מכני הנדסי חדש למכירה
משאיות חדשות למכירה
ביטוח טרקטורים ,משאיות וצמ"ה

 
בניית אתרים אליאש סטודיו

קטלוג טרקטורים, צמ"ה ומשאיות של פורטל "דיזל פאוור"