מבחני דרכים
 

ביטוח טרקטורים וצמ"ה
 

לוח ארועים

 שופל וולוו VOLVO L50G
תת דגם:

     קבל הצעת מחיר עכשיו
תאור ומפרט הדגם:

היעים האופניים L45G‫‏-‫‏L50G של וולוו מעניקים את הביצועים של ציוד כבד להם אתה זקוק ממעמיס קדמי יחד עם הרב-תכליתיות והזריזות בהן אתה מעוניין כדי לבצע מגוון רחב של עבודות העמסה. באמצעות תושבת התקנה הידראולית לכלים ייעודיים אתה יכול להשתמש במכונה בתור מעמיס כף, עם מזלגות משטחים או כלים ייעודיים אחרים, והתוצאה היא המכונה האידיאלית לשימוש באתרי בנייה וליישומים כגון שינוע עפר, העמסת משאיות, גינון ועיצוב נוף, מיחזור ועוד. המעמיסים האופניים L45G‫‏-‫‏L50G של וולוו הם מעמיסים קומפקטיים המציעים צירוף מיטבי של ממדים, עצמה ונוחות. עם מערכת הזרועות Torque Parallel של וולוו, מכונות אלה מצטיינות במומנט פריצה גבוה ובתנועה מקבילית בכל טווח ההרמה.

המאפיינים העיקריים של היעים האופניים L45G‫‏-‫‏L50G של וולוו כוללים:

מנוע וולוו רב עוצמה

יעה אופני (מעמיס אופני) L45G‫‏‬-L50‫‏‬ של וולוו

מנוע וולוו רב העוצמה מצטיין בצריכת דלק יעילה ביותר ומציע עמידות בדרישות בקרת המזהמים Tier 4 Interim/Stage IIIB יחד עם מומנט גבוה במהירויות סיבוב נמוכות.

מערכת זרועות בעלות תנועה מקבילה ומומנט גבוה, מוגנת בפטנט

יעה אופני (מעמיס אופני) L45G‫‏‬-L50‫‏‬ של וולוו

מערכת הזרועות בעלות התנועה המקבילה והמומנט הגבוה, המוגנת בפטנט, משלבת Z-Bar וזרועות בעלות הרמה מקבילה במערכת אחת, ומעניקה מומנט פריצה גבוה ותנועה מקבילה מעולה בכל תחום ההרמה.

חטיבת הינע שעברה תהליכי אופטימיזציה

יעה אופני (מעמיס אופני) L45G‫‏‬-L50‫‏‬ של וולוו

חטיבת ההינע שעברה תהליכי אופטימיזציה קפדניים, מעניקה ביצועים מיטביים ואמינות גבוהה באמצעות ההתאמה ההדדית המעולה של המנוע, התמסורת והסרנים עם ההיגוי והמערכות ההידראוליות.

תא המפעיל המוביל בתעשייה מעניק פרודוקטיביות גבוהה לכל אורך יום העבודה

יעה אופני (מעמיס אופני) L45G‫‏‬-L50‫‏‬ של וולוו

תא המפעיל המוביל בתעשייה מעניק פרודוקטיביות גבוהה לכל אורך יום העבודה באמצעות הבקרות הממוקמות באופן אידיאלי, תנוחת מפעיל ניתנת לכוונון ושדה ראייה היקפי מעולה.

גישה קלה לכל נקודות השירות והתחזוקה

יעה אופני (מעמיס אופני) L45G‫‏‬-L50‫‏‬ של וולוו

גישה קלה לכל נקודות השירות והתחזוקה מתקבלת בגלל המנוע בעל ההתקנה הרוחבית, אשר מאפשר לבצע את כל ביקורות התחזוקה באופן מהיר ובטיחותי.

טלמטיקת CareTrack

יעה אופני (מעמיס אופני) L45G‫‏‬-L50‫‏‬ של וולוו

טלמטיקת CareTrack, הכלולה כציוד סטנדרטי*, מסייעת לך לחסוך דלק, לצמצם הוצאות ולהגדיל את הרווחיות למקסימום

הן ככלי חדש והן ככלי יד שנייה, הן ככלי שכור והן ככלי שנרכש בעסקת ליסינג - המעמיסים האופניים של וולוו מוכנים לסייע למפעילים לבצע בכל יום עבודה רבה יותר, במגוון רחב של יישומים.

 


שתף בפייסבוק 

 

טרקטורים חדשים למכירה
ציוד מכני הנדסי חדש למכירה
משאיות חדשות למכירה
ביטוח טרקטורים ,משאיות וצמ"ה

 
בניית אתרים אליאש סטודיו

קטלוג טרקטורים, צמ"ה ומשאיות של פורטל "דיזל פאוור"