מבחני דרכים
 

ביטוח טרקטורים וצמ"ה
 

לוח ארועים

 באגר היטאצ'י  HITACHI EX1200-6
תת דגם:
 
       קבל הצעת מחיר עכשיו


 

תאור ומפרט הדגם:

אפשרויות מורחבות למגוון משימות
 

ה- EX1200 -6 עם 760 כוחות סוס מתוכנן ומהונדס לתת לך את הגמישות המקסימלית  כדי לטפל בעבודות שונות עם אותה יעילות גבוהה. אתה יכול לסמוך עליו כדי לבצע את העבודה שלך בצורה הטובה ביותר.התכונות העיקריות של המחפר
 

• ניתן להשיגו בשתי תצורות כף להעמסה או לחפירה.
• מספק ניתוח מדויק וקל עם מערכת ניטור Zaxis - 3 .
• משפר את ביצועי החפירה וההעמסה עם בום חדש וגיאומטריית זרוע נדנדה חדשה.
• אמינות גבוהה עם מרכב משודרג להתמודדות עם יכולת ההעמסה וההרמה הכבדה של המחפר.
• עיצוב חדש של הצנרת ההידראולית לבום המחפר לשיפור העמידות והאמינות.


מצב בום

אפשרות בחירה בין שני מצבי בום - מצב נוחות ומצב כוח - בהתאם לצרכי העבודה שלך . מצב POWER מייצר יותר כוח עבודה, ואילו מצב Comfort חוסך דלק כשאתה עובד על פרויקטים תובעניים פחות.


בסיס מחוזקהמרכב המחוזק נותן לך יותר אמינות, יציבות ועמידות משופרת.

קבינה ארגונומיתאתה תאהב מאוד את הקבינה של מחפר ה- EX1200 -6. הקבינה תוכננה ארגונומית לספק פעילות נוחה ובטוחה ככל האפשר. התכונות החדשות כוללות מושב ארגונומי שעוצב מחדש עם משענות גבוהות ונוחות, בקרות קרובות ונוחות, מזגן עם קיבולת גבוהה יותר , בצד חלון מוגדל, מצלמה אחורית ומוניטור חדש ותכליתי .


קבינה מחוזקתכדי להגן עליך מפני עצמים נופלים , גג הקבינה תואם את רמת הבטיחות OPG שלב 2 ,פנים הקבינה מרווח ולא דחוס עם חלונות זכוכית כהים לנראות מקסימלית בכל שעות היום.

צג LCDצג תכליתי וגדול, עם ריבוי שפות ,קל לקריאה ומספק מידע חשוב בפעילות השוטפת של המחפר. מערכת הכרייה המתקדמת MIC משתמשת ביחידת רישום נתונים שמקליטה את תנאי ההפעלה היומיים ומציגה אזהרות בזמן אמת. הצג יכול להיות מוגדר מראש כדי לציין מרווחי טיפולים  כמו שמן מנוע , שמן הידראולי ומסננים .


תחזוקה פשוטהעל מחפר ה- EX1200 -6  תהיה לך גישה קלה לטיפולים שגרתיים ורכיבים חשובים, מה שהופך את בדיקות התחזוקה להרבה יותר קלות. השביל נגיש והדלתות פתוחות לרווחה.

בום חזק יותר, כף גדולה יותרעם כף גדולה ובום חזק יותר אתה יכול לנצל את היתרון של יכולת ההרמה המקסימלית של המחפר הענק הזה.


שתף בפייסבוק 


 

 

טרקטורים חדשים למכירה
ציוד מכני הנדסי חדש למכירה
משאיות חדשות למכירה
ביטוח טרקטורים ,משאיות וצמ"ה

 
בניית אתרים אליאש סטודיו

קטלוג טרקטורים, צמ"ה ומשאיות של פורטל "דיזל פאוור"