מבחני דרכים
 

ביטוח טרקטורים וצמ"ה
 

לוח ארועים

 באגר היטאצ'י  HITACHI ZX190W-3
תת דגם:
 
       קבל הצעת מחיר עכשיו


 

תאור ומפרט הדגם:
 

נייד ובעל יכולת תמרון מעולה, המחפרים האופניים שלנו יכולים להגיע במהירות מאתר לאתר בכוחות עצמם והם יותר ידידותיים לכביש. המחפרים האופניים של סדרה 3 עמוסים שיפורים שנועדו לספק כוח יעיל יותר, פרודוקטיביות גדולה יותר, סביבת תא נהג נוחה יותר והוצאות תפעול מופחתות.


התכונות העיקריות של המחפר האופני:
 

•מנוע איסוזו 4 צילינדרים , מוסמך תקני Tier- 3 ובעל עצומה אדירה - 159 כוח סוס ב-2,000 סל"ד, קשוח מאוד וחסכוני בצריכת דלק .
• בסיס גלגלים קצר שמאפשר ל-ZX190W - 3 להחליק לתוך מקומות צרים ולעבוד מקרוב . אפשרות בחירת בום משתנה שני חלקים או בום יחיד שמספק יכולת הגעה והרמה מעולה כשאתה צריך לעבוד ממרחק רב יותר .
• זרימה  הידראולית גבוהה בלחץ גבוה . בקרי ג'ויסטיק שמותאמים מראש , כך שזה קל וזול יותר להוסיף אביזרי עזר הידראולים.
• שינוי זרימה הידראולית קל ופשוט , תוך שימוש בצג מתוך הקבינה של המחפר. צג שמכיל מגוון רחב של צרכי התקשרות , ישירות ממחשב הכלי.
• אפשרות בחירה בין להב קדמית עם שני רגליים מעצבות מאחור או שתיים קידמיות ושתיים מאחור.  
• להב מקבילית טובה יותר לטיפול במשימות ניקוי ומילוי , ומשמשת גם כמייצב שלישי במהלך החפירה.
• ZXLink ™ מערכת תקשורת אלחוטית.
ביצועים טובים יותר

למחפר ה- ZX190W - 3 תכונות משופרות - מהירות נסיעה גבוהה יותר , ביצועי תאוצה טובים יותר וזווית תנודה רחבה יותר של הסרנים לנסיעה חלקה גם בשטח הקשה ביותר . ניתן להתאים אישית את המחפר עם מגוון רחב של אפשרויות בום, להב וכף.


מנוע והידראוליקה מתאימים

תכנון ועיצוב מנוע האיסוזו 4 צילינדרים , בשילוב עם מערכת הזרקת הדלק מסילה משותפת ומערכת EGR מקוררת יוצרים שיפור כוחות סוס,מפחיתים את מזהמי הפליטה והופכים את המנוע ליעיל ועמיד מאוד.

 

המערכת ההידראולית החדשה HIOS III מותאמת למנוע באופן מושלם. היא  מספקת פעולה הידראולית חזקה יותר לזרוע וליישומים מצורפים קדמיים.
 


קבינה נוחה

קבינה גדולה יותר, שקטה יותר, נגישה יותר עם ​​מקום רחב לרגליים וראות טובה יותר - מה יש לא לאהוב ? יש יותר ראות לחזית והחלון הימני הוגדל ב-47% . הראות כלפי מטה ימינה ואחורה השתפרו גם כן. מערכת מיזוג אוויר אוטומטית מגיעה כסטנדרט.


אפשרות בום שני חלקים
 

צריך לעבוד נמוך או בום ארוך יותר? בום שני החלקים מנמיך קומה בזמן  נסיעה , מה שהופך אותו קל יותר לתמרון סביב מכשולים תלויים נמוכים כמו ענפים וחוטי חשמל .  מאפשר לך לעבוד מקרוב, וכשתצטרך תוכל תמיד להרחיב את הטווח ועומק החפירה.


גלגלים בשטח הקשה ביותר

שטח מחוספס כלל לא מפחיד את המחפר האופני שלנו . הגדלנו את זווית התנודה של הסרנים  ב- 16 אחוזים לעומת הדגמים קודמים. ביצועים משופרים על פני שטח או נהיגה בכבישים מחוספסים - נהיגה יציבה יותר ובטוחה יותר.


מנוע חסכוני בצריכת דלק

מערכת סחרור גזי הפליטה ( EGR ) מפחיתה את צריכת דלק עם מערכת הזרקת דלק מסילה משותפת ובקרה אלקטרונית.


שרות קל ונגיש

דלתות שירות גדולות מספקות גישה נוחה לבדיקות יומיות. ניתן לבדוק ולהחליף, מסנני שמן ודלק מבלי לזחול מתחת למכונה או להסיר פנלי גישה, צמצום זמן השירות. הרדיאטור ומצנן השמן ממוקמים במקביל לניקוי קל יותר. 


שתף בפייסבוק
 

 

טרקטורים חדשים למכירה
ציוד מכני הנדסי חדש למכירה
משאיות חדשות למכירה
ביטוח טרקטורים ,משאיות וצמ"ה

 
בניית אתרים אליאש סטודיו

קטלוג טרקטורים, צמ"ה ומשאיות של פורטל "דיזל פאוור"