מבחני דרכים
 

ביטוח טרקטורים וצמ"ה
 

לוח ארועים

 באגר היטאצ'י HITACHI ZX870LCR-3
תת דגם:
 
       קבל הצעת מחיר עכשיו


 

תאור ומפרט הדגם:
 

מחפר ה- ZX870LCR -3 מספק  ביצועים מוגברים,שזה בשורה התחתונה לספק יותר כפות של חומר בכל יום, אפילו תחת התנאים הקשים ביותר . מצוייד בתכונות חדשות רבות ,ה-ZX670LC -5 מספק פרודוקטיביות ועמידות מעולה , תוך שמירה על עלויות תפעול נמוכות.


תכונות עיקריות של המחפר:
 

• מנוע דיזל איסוזו 532 כוח סוס IT4 מוסמך TIER-4 שמספק כוח ללא פשרות בכל מצב.
• מרכז מידע של המכונה ( MIC ) מנטר את ביצועי המכונה ונתונים חיוניים אחרים.
• חבילת תאורה משודרגת ( שני פנסים על הקבינה ושני פנסים על הבום ) , סנן מים / מסנן דלק ומאוורר הידראולי הפיך מגיעים כסטנדרט.
• מנוע מאוורר הידראולי הפיך לניקוי פסולת מהרדיאטור, המאוורר פועל רק בעת צורך , מפחית רעשים ומוביל לצריכת דלק ועלויות תפעול נמוכות.
• מסך משולב בקרות על תפקוד הכלי  ומסך למצלמה אחורית מגיע כסטנדרט חדש. ניתן לבצע התאמת זרימה הידראולית עבור קבצים מצורפים באמצעות המוניטור בתוך הקבינה ובצורה פשוטה.
• מנוע ומערכת הידראולית עם מרווחי שרות גדולים ,מגדיל את זמן העבודה התקין של המחפר ומפחית את עלויות התפעול היומיות.
• ZXLink ™ מערכת התקשורת האולטימטיבית של היטאצ'י עם שלוש שנות אחריות.


מנוע רב עוצמה

מנוע איסוזו 532 כוח סוס דיזל Tier 4/EU עוצמתי, מפיק את המירב מכל טיפה של דלק. התוצאה ? אתה יכול לשים אותו לעבודה בכל מקום , כולל באזורי המאתגרים ביותר.

קבינה מרווחת

אתה תאהב את הקבינה המרווחת של מחפר ה- ZX670LC -5. הוא כולל דלת רחבה יותר עם יותר זכוכית, יותר מקום ברגל מצד לצד,מושב שיכוך אוויר מחומם ונוח, מוניטור חדש וקל לתפעול. ומצלמה אחורית שמשפרת עוד יותר את נוחות ובטיחות המפעיל וסביבתו .

ניטור מרחוק

סדרת מחפרי - 5 ZX מגיעה כסטנדרט מצויידת בשלוש שנים של ZXLink ™ . מערכת ניטור מרחוק זאת תעזור לך להבין טוב יותר את העלויות וביצועי אתר העבודה על ידי גישה 24/7 באינטרנט למיקום המכונה, תקינות המחפר, צריכת הדלק וכל מידע רב ערך אחר .

יותר תפוקה

המערכת ההידראולית  HIOS III  מספקת איזון ביצועי מנוע באופן מושלם עם זרימה הידראולית. היא משלבת מערכת הידראולית , עם פונקצית boom-recirculation כדי ליצור מהירות בום / זרוע אגרסיבית יותר. כעת הזרוע חוזרת למצב חפירה מהר יותר , אתה יכול להעביר יותר חומר ביום.

שלושה מצבי עבודה

שלושה מצבי עבודה מאפשרים לך לבחור בסגנון שמתאים לחפור את העבודה הנוכחית שלך. תפוקה גבוהה ( HP ) מספק יותר כוח ומהירות תגובה הידראולית. כוח ( P ) מספק איזון של כוח , מהירות וצריכת דלק לפעולה רגילה. וכלכלה (E) למקסם את יעילות הדלק , תוך אספקת רמה מוגברת של תפוקה.


שתף בפייסבוק
 

 

טרקטורים חדשים למכירה
ציוד מכני הנדסי חדש למכירה
משאיות חדשות למכירה
ביטוח טרקטורים ,משאיות וצמ"ה

 
בניית אתרים אליאש סטודיו

קטלוג טרקטורים, צמ"ה ומשאיות של פורטל "דיזל פאוור"